Odhalte úroveň svojí bezpečnosti díky Security CheckUp

Máte v počítači cenná data? Nebo na nich dokonce stojí vaše firma? Nečekejte, až vám v nich hacker udělá vítr a vy přijdete o soubory, peníze i o nervy. Security CheckUp je služba, která provede komplexní analýzu vašich počítačových a webových systémů. Odhalí, kde jste zranitelní. My vám dáme doporučení, jak cenné informace zabezpečit.

„Kdo zná protivníka a zná sebe, vybojuje sto bitev beze ztrát.“ Tuto myšlenku pronesl legendární čínský vojevůdce Sun-c’. Přestože už je dva a půl tisíce let stará, platí stejně dobře i v dnešním světě. A to nejen pro generály. Inspirovat by vás měla také při snaze o zabezpečení vaší digitální identity.

Antivirus pro byznys nestačí

Data, která používáte při vašem podnikání, jsou díky připojení na internet neustále vystavena riziku poškození, smazání nebo odcizení. Jak se ale účinně chránit? Antivirus a firewall je jistě dobrý základ a má ho snad každý.

Takové řešení ale stačí jen v případě, že počítač používáte pouze pro zábavu. Pokud vám někdo infikuje počítač a vy přijdete o pár filmů, her nebo emailů poslaných kamarádům, nejde o nic tragického. Horší situace nastane v případě, že vám začne hacker řádit ve firemních datech.

Dovedete si představit, že během chvilky přijdete o všechny faktury, kontakty na klienty nebo dokumentace projektů? Desítky aktuálních studií přitom ukazují, že hackeři mají dnes k dispozici pestrou škálu metod, jak se vloupat do cizího počítače, serveru, e-mailu nebo na webovou stránku.

Prověrka ze všech stran

Abyste poznali sami sebe, jak říká starý mistr Sun-c’, můžete využít službu Security CheckUp. Díky ní přesně poznáte sílu vašich digitálních hradeb proti nájezdníkům. Nejprve otestujeme vaše počítače a servery zevnitř. Pak zkoušíme, co všechno váš systém vydrží při útoku zvenku. Nakonec podrobíme zátěžové zkoušce vaše webové stránky a Wi-Fi sítě.

Dokonale tak zjistíte, jaká data máte chráněná a jaká jsou naopak zranitelná. Nebo například kolik práce musí hacker vynaložit, aby paralyzoval chod vaší firmy.

Mimo to se dozvíte, jak dlouho by vašim programátorům trvalo poškozené systémy opět nastartovat. Důsledně provedený Security CheckUp vám prozradí i to, co je pro každého podnikatele nejdůležitější – na kolik by vás úspěšný útok hackera přišel.

Není asi potřeba dodávat, že obnovit, případně znovu postavit na nohy hackerem vypleněné sítě není levná záležitost. Zvlášť oproti kvalitně provedenému CheckUpu.

S ním získáte nejen podrobnou zprávu o skulinách ve vašem IT zabezpečení včetně možných rizik i pro další oddělení nebo fungování vaší firmy. Ve zprávě najdete kromě hrozeb i odborná doporučení, jak skuliny zatmelit, a jak předcházet tvorbě dalších škvír pro hackery při tvorbě nových digitálních systémů.

Nezapomeňte: Abyste zvítězili, nestačí znát jen protivníka, ale i sebe.

Chcete mít svá firemní i osobní data v bezpečí?

>> Napište nám nebo zavolejte pro osobní konzultaci >>

Táta a nadšenec. Pokud se nevěnuje informační bezpečnosti a IT bezpečnosti v práci, nejspíš ho najdete doma s rodinou. K IT bezpečnosti se dostal náhodou v roce 2010, od té doby se systematicky vzdělává a hledá nové podněty pro zlepšení zabezpečení zákazníků. Rád popularizuje kybernetickou bezpečnost na konferencích. Ve zbytcích volného času pomýšlí na Ironmana.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů